ts club bakırköy
Trabzonspor Futbol Okulu - Merter / Bagcılar / Esenler

Gümüş Üye
Firma Adı
: Trabzonspor Futbol Okulu - Merter / Bagcılar / Esenler
Yetkili Adı
: Ersin Yüksel
Adres
: Trabzonspor Futbol Okulu / Merter Mehmet Akif Caddesi Kemal Has Lisesi Yanı NO:6 Merter/İstanbul best spor kapalı halı saha tesisleri
Şehir/İlçe
: İstanbul / Güngören
Telefon
:
Cep Tel
: (532) 317-0790
Faks
: (537) 819-6861
Sektörler
: Futbol Okulları
Email
: info@tsfutbol.net
Web
: www.tsfutbol.net
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 58 , toplamda 869 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

 
2002 Yılında faaliyetine başlayan Trabzonspor Futbol okulu’muz yaz döneminde hafta içi, kış döneminde hafta sonları çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitimlerimiz 5-16 yaş grubundaki çocuklarımıza yönelik olup, her yaş için ayrı çalışma grupları oluşturulmakta, programlar yaş gruplarına ve öğrencinin kapasitesine göre belirlenmektedir.

Bahçelievler merter Best Spor halı saha tesislerini kullanan okulumuz 2 adet kapalı suni çim sahada yaz ve kış olumsuz hava koşullarından etkilenmeden antrenmanlarını futbola özgü teknik, taktik ve kondisyon çalışmalarıyla beraber sporcularımıza; iyi bir insan, iyi bir öğrenci, kaliteli bir kişilik kazandırmak amacıyla hizmet vermekteyiz.

Şunu hiçbir zaman unutmamak gerekir çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri vardır. Bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim için spor ve sosyal çevre şarttır, şu anki eğitim sisteminde dersler ön plana çıkmakta, spor faaliyetleri ise arka planda bırakılmaktadır, oysa okul ve dershane dışında yapılan spor faaliyetlerinde çocuklarımız hem sosyal bir kişilik kazanmakta olup hemde biriken enerjilerini boşaltmalarında spor yapmanın önemli bir yeri vardır. aslında başarılı bir öğrenci ve birey olabilmek için sağlıklı bir bedensel ve ruhsal gelişime ihtiyaç vardır.

Okulumuzun kuruluş amacı da bu doğrultuda belirlenmiştir. Bu çalışmaların dışında diğer futbol okullarıyla ve okul takımlarıyla hazırlık maçları yapılarak sporcularımızdan yetenekleriyle öne çıkanlar önce TRABZONSPOR Altyapısına daha sonra çevre kulüplere yönlendirilmektedir. (GÜNGÖREN BELEDİYE SPOR) 

 

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları
<